Obiekty przemysłowe

Zgodnie z potrzebami Klientów nasz zespół doświadczonych rzeczoznawców budowlanych, projektantów, kierowników budowy oraz inspektorów nadzoru z powodzeniem wykonał wiele projektów budowlanych i wykonawczych związanych z obiektami przemysłowymi. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi realizacjami naszego biura konstrukcyjnego KM-Construction w Warszawie.

  • Elektrociepłownia Częstochowa (dokumentacja rysunkowa projektu wykonawczego budynku bunkrowni- konstrukcja stalowa 3D)
  • Oczyszczalnia Czajka w Warszawie (dokumentacja rysunkowa projektu budowlanego: pompownia odcieków z zagęszczaczy, komora metanolu, stacja dozowania koagulantów, zbiornik biogazu, pochodnia biogazu, komora poboru próbek)
  • Oczyszczalnia Czajka w Warszawie (dokumentacja rysunkowa projektu budowlanego i wykonawczego dla obiektów: kanały do piaskownika i mostki nad kanałami, zagęszczacze grawitacyjne, ściany oporowe placu składowania awaryjnego osadu)
  • Oczyszczalnia Ścieków w Łomży (dokumentacja rysunkowa projektu budowlanego)
  • Centralna Oczyszczalnia Wody w Koziegłowach (dokumentacja rysunkowa projektu budowlano- wykonawczego)

Biuro konstrukcyjne KM-Construction w Warszawie

Wszystkie osoby zainteresowane współpracą z naszym biurem zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na każde pytanie, a także przedstawią pełny katalog świadczonych usług – od projektowania inżynierskiego, aż po nadzór inwestorski. Zapraszamy osoby prywatne, jak również mniejsze i większe przedsiębiorstwa. Działamy na terenie Warszawy oraz w pozostałych częściach kraju.

Formularz kontaktowy